Slavíme 25. výročí. Soutěžte

Zpravodaj ING Bank

Zpravodaj ING Bank vám přináší nejnovější zprávy, zajímavosti a tipy ze světa financí.

Soutěžte s námi o padesát powerbank nebo i deset tabletů Soutěžte s námi o padesát powerbank nebo i deset tabletů
Soutěžte s námi o padesát powerbank nebo i deset tabletů

Soutěžte s námi o padesát powerbank nebo i deset tabletů

Soutěžte s námi o padesát powerbank nebo i deset tabletů

Se zbrusu novou nabídkou ING Podílových fondů, o které se dočtete více na našich webových stránkách nebo v dalších článcích ING Zpravodaje, jsme pro vás připravili i atraktivní soutěž o skvělé ceny, které vám pomohou být stále on-line.

O co soutěžíme?

O 50 powerbank s kapacitou 3000 mAh a 10 tabletů Lenovo Yoga 10.

Jak na to?

Pokud se chcete zapojit do soutěže o powerbanku, stačí vyplnit v období od 1. října do 30. listopadu 2016 na soutěžní stránce www.ingbank.cz/soutez kontaktní formulář. Tím zároveň projevíte zájem o zaslání bližších informací o nabídce nových ING Podílových fondů. A to je vše. Tento jediný krok vás automaticky zařadí do slosování.

Pokud si myslíte, že by vám slušel nový tablet Yoga, a chcete zkusit štěstí ve hře o něj, stačí splnit následující podmínky:

  • uzavřít v období od 1. října do 30. listopadu 2016 komisionářskou smlouvu a zadat pokyn k nákupu cenných papírů některého z ING Podílových fondů a
  • zadat do pole kód akce heslo „TABLET“.

Splněním těchto podmínek se automaticky dostáváte nejen do slosování o tablet, ale i o powerbanku. Pokud se na vás usměje štěstí, máte šanci vyhrát obě dvě ceny.

Slosování proběhne 2. prosince 2016 a výherci budou následně informováni prostřednictvím e-mailové zprávy. Samotné výhry budou doručeny do konce roku 2016.

Tak na co ještě čekáte? Soutěžte s námi a třeba si nadělíte krásný dárek pod stromeček.

Hodnocení: 8/10
Hlasovalo: 21
Hlasovat:
Tisknout článek