Slavíme 25. výročí. Soutěžte

Zpravodaj ING Bank

Zpravodaj ING Bank vám přináší nejnovější zprávy, zajímavosti a tipy ze světa financí.

Prestižní ocenění Globální banka roku 2016 získala ING Bank Prestižní ocenění Globální banka roku 2016 získala ING Bank
Prestižní ocenění Globální banka roku 2016 získala ING Bank

Prestižní ocenění Globální banka roku 2016 získala ING Bank

Deník investoraING Bank byl udělen prestižní titul Global Bank of the Year 2016 / Globální banka roku 2016.  Toto významné ocenění bankovních institucí Best Bank Awards uděluje každoročně časopis The Banker.

Tato cena byla ING Bank udělena na slavnostním vyhlašování cen v Londýně, které proběhlo 7. prosince 2016. Porota při hodnocení více než 1 000 přihlášek z celého světa posuzovala výsledky bank, jejich výkonnost i růst během uplynulého roku. Všechny banky musely předložit množství údajů o svém hospodaření, o technologických, inovačních a marketingových iniciativách.

Časopis The Banker ve svém rozhodnutí uvedl: „Blahopřejeme ING Bank k tomu, že se stala Globální bankou roku 2016. ING Bank se prezentovala souborem solidních výsledků a zároveň vůdčí investiční strategií v oblasti technologií, inovací a orientací na služby klientům. V celkovém souhrnu to byl skutečný recept na vítězství.“

„Tohoto ocenění si velmi vážím a jsem přesvědčen, že náš inovativní a prozákaznický přístup je tou správnou cestou pro dlouhodobě udržitelný růst ING Bank i v České republice,“ říká Isold Heemstra, CEO ING Bank ČR.

Časopis The Banker je součásti skupiny Financial Times a sledování světového finančního sektoru se věnuje již od roku 1926.

Hodnocení: 10/10
Hlasovalo: 13
Hlasovat:
Tisknout článek