Zpravodaj ING Bank

Zpravodaj ING Bank vám přináší nejnovější zprávy, zajímavosti a tipy ze světa financí.

Nová kamenná pobočka ING Bank v OC Chodov otevře již v květnu Nová kamenná pobočka ING Bank v OC Chodov otevře již v květnu
Nová kamenná pobočka ING Bank v OC Chodov otevře již v květnu

Nová pobočka ING Bank v OC Chodov otevře již v květnu

Nová kamenná pobočka ING Bank v OC Chodov otevře již v květnuKe stávající a prozatím jediné kamenné pobočce ING Bank, jež sídlí v OC Quadrio, přibude během května další, umístěná v pražském OC Chodov. V moderním zázemí bude k dispozici jak samoobslužná zóna, tak i plnohodnotný servis našich profesionálních zaměstnanců. O oficiálním otevření vás budeme včas informovat. 

V rámci obchodního centra Chodov budete moci od května řešit své požadavky v nově vybudované kamenné pobočce ING Bank, která bude v pořadí již druhou svého druhu.

Klientům nabídne prostorné zázemí s nejnovějšími technologiemi a samoobslužnou zónou s připojením Wi-Fi, kde si s pomocí tabletu a mobilní aplikace vyřídíte vše potřebné.

Díky praktické poloze pobočky můžete její návštěvu spojit i s dalšími příjemnými zážitky, jako je posezení v restauraci, nákupy v obchodním centru nebo návštěvou kina, které se právě buduje. Od našich specialistů se kromě cenných rad dočkáte také lahodné kávy. V odpočinkové zóně si pak budete moci pročíst denní tisk nebo jen tak posedět.

Naši budoucí pobočku naleznete na adrese Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 11 v sekci bankovních služeb, a to hned vedle poboček Komerční banky, České spořitelny a Air Bank. O konkrétním datu otevření vás budeme včas informovat na našich webových stránkách.

Seznam všech poboček a kiosků ING včetně otevírací doby a jejích změn najdete na adrese www.ingbank.cz/kontakty/pobocky.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Hodnocení: 9/10
Hlasovalo: 14
Hlasovat:
Tisknout článek