Slavíme 25. výročí. Soutěžte
ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem

V dětském domově v Dlažkovicích odstartovali školní rok dnem plným her s ING Bank Fondem Nadace Terezy Maxové dětem

V neděli 16. září se sešla stovka dětí z dětských domovů v Dlažkovicích v Žatci při zábavném odpoledni plném her pod názvem "Hurá do školy". Akci připravili dobrovolníci z ING Bank ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem. Moderované odpoledne vyplnily soutěže o ceny, výuka brazilského bojového tance - capoeiery, fotbalový zápas, fotografický koutek či ukázky aktuálních trendů v líčení. Akci podpořily i známé osobnosti, a to zpěvačka Lenka Nová ze skupiny Laura a její tygři, Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská či finalistka této soutěže z roku 2011 Andrea Kabická. Akci ukončilo oblíbené karaoke a závěrečný táborák.

"Konec prázdnin nás přivedl na myšlenku, jak dětem za pomoci her a trochy fantazie zpříjemnit první dny školního roku. Dobrovolníci z řad našich zaměstnanců připravili pro děti odpoledne nabité soutěžemi a dalšími zájmovými aktivitami," říká Libor Vaníček, ředitel retailové části ING Bank, a doplňuje: "Jsme také rádi, že jsme získali aktivní podporu   nejen týmu Nadace Terezy Maxové dětem, ale i týmu Miss Marketing, v čele s úřadující českou Miss 2012 Terezou Chlebovskou či finalistkou soutěže z roku 2011, Andreou Kabickou. Na akci zazpívala i Lenka Nová ze skupiny Laura a její tygři."

Sportovně zábavného odpoledne se zúčastnilo 104 dětí z dětských domovů v Dlažkovicích a Žatci a také pěstounská rodina Hermanova. Ze strany organizátorů zajišťovali akci dobrovolníci ze společností ING Bank, Miss Marketing a zástupci Nadace Terezy Maxové dětem. Akci navíc podpořily společnosti Yves Rocher, Coca-cola a Fotolab.

"Kromě pravidelné finanční podpory podnikli zaměstnanci banky pod hlavičkou ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem již několik zajímavých a úspěšných akcí," komentuje ředitelka nadace Terezie Sverdlinová. "Velmi si vážím osobní angažovanosti kolegů z ING Bank, kteří akci věnovali nejen čas, ale pořádný kus srdce. Připravili dětem nejen atraktivní soutěže, ale napekli i sladkosti a snažili se jim odpoledne co nejvíce zpestřit. Akce se po všech stránkách mimořádně povedla a tak je úžasné, že jsme všichni společně připravili dětem krásný vstup do školního roku a získali od nich zpět tu největší odměnu – jejich úsměv a radost."